PlayPlay

Cześć!

Już dawno nie było u nas żadnych większych nowości, dlatego dzisiaj wraz z Olafem po blisko miesięcznych przygotowaniach, mamy dla Ciebie pierwszy odcinek naszego podcastu: “Więcej niż pasja“.

Dowiesz się w nim:

  • Czym jest podcast
  • Dlaczego go nagrywamy
  • Jaka będzie jego tematyka
  • Kiedy będzie się ukazywał

Jednak zanim przejdziesz do słuchania będę z Tobą szczery. Nikt z nas nie miał wcześniej doświadczenia w nagrywaniu podcastów, przez co nie dość, że na nagranie tego blisko 8 minutowego odcinka potrzebowaliśmy 2 całych dni (nie przesadzając nagraliśmy go ponad 30 razy) to dodatkowo nawet ja nie jestem z niego zbytnio zadowolony. Dlatego, jeżeli to jest możliwe – liczę na Twoją wyrozumiałość 🙂 . Gwarantuję, że kolejne odcinki będą tylko lepsze.

Krótkie wprowadzanie 🙂

Podczas nagranie co prawda tłumaczę czym jest podcast, ale wiem że nie do końca mi to wyszło no i zapomniałem o paru istotnych szczegółach, stąd też te krótkie wprowadzenie.

Generalnie podcasty to coś w stylu audycji radiowych, nagrywanych w przeróżnych formach. Najczęściej jako:

  • wywiady
  • podcasty duo – omówienie konkretnego tematu w formie rozmowy przez 2 osoby
  • podcasty solo – omówienie konkretnego tematu przez 1 osobę

Zazwyczaj trwają one 30-45 min.

Gdzie znajdziesz nasz podcast?

Aktualnie na naszej stronie (na samej górze) jak plik do pobrania lub bezpośredniego odsłuchania, oraz na naszym kanale Youtube: Hamiday, na który oczywiście Cię zapraszam.W przyszłości oczywiście będziemy poszerzać swoje zasięgi.

Ok, jak to mówią pierwsze koty za płoty 😛 . Zanim jednak się pożegnamy chciałbym Cię prosić o opinię. Staramy się tworzyć jak najlepszą treść, dlatego właśnie tak bardzo zależy nam na feedbacku. Także pisz do nas śmiało (najlepiej w polu “komentarze” poniżej ) i oczywiście, jeżeli chcesz pomóc nam w promocji podcastu, udostępnij go znajomym.

Tymczasem dziękuję Ci za pozostanie do końca i do zobaczenia w najbliższą sobotę o 19:00.

Miłego dnia!